Hora říp - požehnání

27.12.2020


Říká se, že kdo nevyšel na horu Říp, není správný čech. Před 110 lety nám hora Říp dala základní kámen pro stavbu naší školy v obci Bořanovice-Pakoměřice. Proto jsme i my dnes vyrazili na horu Říp, pro požehnání našeho zlatého moku-PAKOMĚŘICKÝ MOŠT. Zlatý mok jsme společnými silami vynesli do rotundy sv. Jiří., jelikož mošt pochází z úrody naší české země. Praotec Čech vybral místo velmi dokonale. Je zde vidět úrodná krajina, hned několika okresů a krajů, kde i jablíčka do našich moštů rostou.
Úplně první lahev našeho Pakoměřického moštu jsme zde darovali hoře Říp jako velké poděkování za český úrodný kraj.

Základem našich moštů je:

záruka poctivého přístupujablka pouze odrůdová
nefiltrovaný
-
tudíž zůstává dužina s plno vitamíny
šetrně pasterova
-
trvanlivost zachována klasickým způsobem
- horký rozliv, stejně jak to dělaly naše babičky
100% jablečný moštekologický skleněný obalprůběžná kontrola v laboratoři
-
chemická a mikrobiologická kontrola a...

Jako malá rodinná firma sídlící v Pakoměřicích Vám chceme představit náš produkt s názvem Pakoměřický mošt. Tento jablečný nápoj je vyráběn z českých odrůdových jablíček od českých sadařů.
Náš Pakoměřický mošt řadíme do dvou kategorií:


Říká se, že kdo nevyšel na horu Říp, není správný čech. Před 110 lety nám hora Říp dala základní kámen pro stavbu naší školy v obci Bořanovice-Pakoměřice. Proto jsme i my dnes vyrazili na horu Říp, pro požehnání našeho zlatého moku-PAKOMĚŘICKÝ MOŠT. Zlatý mok jsme společnými silami vynesli do rotundy sv. Jiří., jelikož mošt pochází z úrody naší...