Začněme u sebe 
,,Náš první krok" 
za projekt ZELENÉ ČESKO

Náš projekt je zaměřen na problematiku jednorázových plastových produktů. Víte že, igelitové nákupní tašky, sáčky do košů a potravinové igelitové obaly se v přírodě rozkládají i několik stovek let. My však přicházíme s alternativním řešením, které je šetrné k životnímu prostředí. Tento projekt se zabývá nahrazením plastových produktů za biologicky rozložitelné.

O jakých výrobcích zde hovoříme? Tašky, odpadkové pytle jsou
vyrobeny na čistě rostlinné bázi (kukuřičný, bramborový, sójový škrob) a tím jsou plně a hlavně bezpečně rozložitelným materiálem v přírodě a v kompostu do 90 dnů dle EN 13432. Nejdůležitější vlastností je, že po svém rozložení se mění na hnojivo, které naší přírodě prospívá a tím jí vrací zpět živiny, které potřebuje.

Za tímto velmi složitým procesem stojí práce mnoha odborníků, kterým není budoucnost naší planety lhostejná. Získáním evropského certifikátu je potvrzení, že se vše podařilo.

Další kroky jsou pouze jen na nás ostatních. Chtěli bychom do tohoto projektu zapojit každého, komu záleží na našem životním prostředí (jednotlivce, rodiny, malé i větší firmy) naše vize ,,ZELENÉ ČESKO"


Říkáte si, že zakoupením našeho jednoho produktu přírodě nemůžete pomoci? Opak je ale pravdou! Když tento krok udělám já, máma, táta, brácha a další tak jsme utvořili základní rodinu. Rádi bychom o zapojení dalších členů do tohoto projektu Čechů, Moravanů a Slezanů k vytvoření jedné velké české rodiny ,,ZELENÉ ČESKO"
 


aktuality