O NÁS

Jsme česká rodinná firma sídlící v Bořanovicích ve středočeském kraji. Specializujeme se na distribuci čerstvého ovoce a zeleniny a jsme partnerem pro gastronomické provozovny a další provozy. Prodej našeho zboží je umožněn i maloobchodním zákazníkům.

Jsme velkoobchodní dodavatelé čerstvého ovoce a zeleniny s možností rozvozu každý den. Zelenina a ovoce není naším jediným sortimentem, dále Vám nabízíme čerstvé bylinky, houby a naše jablečné mošty. U nás máte možnost nákupu za velkoobchodní ceny, dále pak nabízíme na vybrané produkty nebo pro pro stálé partnery zajímavé akce, množstevní či finanční slevy.

S ohledem na sezónnost se snažíme o kvalitní české produkty a podpořit tím naše regionální farmáře a sadaře z Podřipska a Litoměřicka. Ve společnosti ROFI s.r.o. jsou zaměstnanci, kteří se snaží neustále vylepšovat profesionalitu a jméno firmy. Při práci klademe důraz na kvalitu a zboží a komunikaci se zákazníkem. 

Co nabízíme

  • Naše společnost se Vám snaží nabídnout co nejlepší služby a vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.
  • Každý týden aktuální informace o cenách zboží. 
  • Pravidelné informace o tom, co je u nás nového, různé akce na zboží, novinky apod.
  • Možnost dohodnutí slev (dle odběrů).
  • Profesionální servis a přístup k zákazníkům.
  • Neustálá možnost kontaktu s majiteli společnosti.

VIZE A POSLÁNÍ

NAŠE VIZE

Na poctivých základech k pozici lídra v oblastech produkce, distribuce a služeb s čerstvým produktem. 

Naše vize do budoucnosti je jasná. Poskytovat kvalitní logistické služby v oblasti čerstvých potravin. Chceme se stát lídrem, na kterého se budete s důvěrou obracet. Naším závazkem vůči všem zákazníkům je vzrůstající profesionalita a neustálý pokrok.

NAŠE POSLÁNÍ

Tvoříme profesionální spojení čerstvého produktu s chutí a potřebou společnosti.  


Naším posláním je poskytovat takové služby, aby všechny dodávky chlazených potravin přišly na Vaši provozovnu v nekompromisní kvalitě, správně zabalené, v požadovaném množství a hlavně včas. 

Komplexní logistika ovoce a zeleniny

ROFI s.r.o. nabízí plný rozsah logistických služeb, které současný zákazník vyžaduje. Kvalitní logistika pro nás znamená poskytnout Vám ideální podmínky pro Vaše zboží, aby zůstalo co nejdéle čerstvé.

Dbáme především na neustálou kontrolu teploty při transportu, manipulace a skladování. Při práci se zbožím je na prvním místě flexibilita, rychlost a šetrnost.